تصویر پروفایل

نوید گنجیآفلاین

0 از 5
0 امتیاز
 • جمهوری اسلامی ایران
 • تهران
 • 0

  نوشته ها

 • 0

  دیدگاه ها

 • 3.7K

  بازدیدها

اطلاعات پروفایل

نام نمایشی

نوید گنجی

نام

نوید

نام خانوادگی

گنجی

استان
درباره من

نوید گنجی ، معمار ایرانی متولد سال 1371 در تهران است که کارشناسی معماری خود را از دانشگاه سوره و کارشناس ارشد خود را در رشته مدیریت پروژه تحصیل نموده ، همچنین وی  در دانشکده وارتون_ دانشگاه پنسیلوانیا به صورت غیر حضوری مفاهیم کارآفرینی و کارافرینی اجتماعی را آموخت و در این زمینه کسب مهارت نمود. نوید گنجی همواره در پی افزایش میزان تاثیر گذاری رشته معماری و دیسیپلین های متفاوت آن در سطح مردم و جامعه بوده که همین دغدغه منتج به همکاری در ساختار های متعدد مدنی و اجتماعی معماری و همچنین تاسیس موسسه مطالعات راهبردی معماری در سال 1392 شده است .

 

که مرکزی است برای فراهم آمدن بستری در زمینه ارتقاء تفکر و حساسیت جامعه در حوزه معماری با مطالعات و فعالیت های عملکردی متعدد ، که در کنار یک تیم خلاق و کارآمد از دانش آموختگان معماری ، شهرسازی و … در حال انجام فعالیت های متعددی در این زمینه میباشد. از میان این فعالیت ها میتوان به تدوین و انتشار فصلنامه معماری پایدار برساو ؛ تدوین و انتشار فصلنامه معماری ایرانی ، تدوین و اجرای طرح پژوهشی_عملیاتی معماری خوب به عنوان طرح مهم سازی مسئله معماری برای مردم ، پژوهش و اجرای کنفرانس زن،معماری و شهر به عنوان بیانیه عملی در زمینه فضا و جنسیت ، برگزاری چندین ورکشاپ کاربردی در زمینه معماری پایدار ، رویداد های معماری ایرانی در باب معاصریت یا محافظت و بسیاری از فعالیت های پژوهشی و عملیاتی موضوعه اشاره نمود.

 

همچنین وی در سال 1394 همزمان با همکاری در پروژه های معماری و مرمتی با شرکت های مرتبط، پلتفرم معماری خود را با نام استودیو طرح و ساخت فرآیند نو ( NPD ) تاسیس و راه اندازی نمود.

 

از فعالیت های اجتماعی و رسانه ای نوید گنجی در خارج از چارچوب موسسه مطالعات راهبردی معماری و فعالیت های موضوعه حرفه ، میتوان به طور مختصر به همکاری در زمینه های زیر اشاره نمود :

بنیانگزار و مدیرعامل پلتفرم های هبیتان ، معماری برای همه و ….

همکاری با هیئت تحریریه پایگاه خبرگزاری Aruna تا سال 1393

عضو هیئت تحریریه فصلنامه تخصصی معماری مهراز تا به کنون

همکاری و تحریر در دو هفته نامه طراح امروز

همکاری و عضویت در دبیرخانه تدوین سند چشم انداز معماری ایران

همکاری و عضویت در دبیرخانه تدوین سند چشم انداز معماری ایران

بنیانگذار و دبیر طرح ملی ” معماری خوب ”

همکاری با وزارت راه و شهرسازی در زمینه های مستندسازی مولفه های معماری مطلوب برای زمینه ایران و …

عضو و همکار موسسه تاریخ شفاهی معماری و شهرسازی ایران و …

شماره تماس

09122077403

وبسایت
ایمیل

اطلاعات تماس

ایمیل
شماره تماس

09122077403

امتیازات کاربر 263 / امتیازها
حرفه ای

نشان های کاربر

ایمیل

navidganji@live.com

وبسایت

https://navidganji.ir

شماره تماس

09122077403

رسانه